Методичне об'єднання 1

Засідання 1.                                                              03 вересня 2014 р.

Тема. Організація навчально-виховного процесу в початковій школі.

Форма проведення: круглий стіл /

Теоретична частина

1.

Аналіз роботи ШМО за минулий навчальний рік та обговорення плану роботи ШМО на поточний навчальний рік

Свергун Г.С.

2.

Опрацювання інструктивно-методичних матеріалів. Обговорення Державного стандарту початкової загальної освіти.

3.

Опрацювання інструктивно-методичних рекомендацій:

- Лист Міністерства Освіти і Науки, Молоді та Спорту України від 09.06.11р. щодо проведення Всеукраїнської акції “Дай руку, першокласнику!”;

-Наказ Міністерства Освіти і Науки, Молоді та Спорту  України від 13.04.11р. “Про затвердження критеріїв оцінювання досягнень учнів у системі загальної середньої освіти”;

-Наказ Міністерства Освіти і Науки, Молоді та Спорту України від 10.06.11. “Про типові навчальні плани початкової школи”.

4.

Опрацювання листа Міністерства Освіти і Науки, Молоді та Спорту України від 06.07.11р. “Про проведення єдиного уроку, присвяченого відзначенню 22-ї річниці незалежності україни” та інструктивно-методичних матеріалів щодо організації першого уроку у навчальних закладах України.

5.

Про збирання і впорядкування загальних відомостей про учнів 1-го класу.

Шнирка Д. М.

6.

Колективне планування виховної роботи на 2014 – 2015 н.р.

7.

Розподіл доручень між членами ШМО.

8.

Готовність кабінетів початкової освіти до роботи в новому навчальному році.

9.

Огляд навчально-методичної фахової літератури.

Завдання

членам методобєднання

1. Подати заявки на участь Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «Колосок» та «Соняшник».

(Вчителі 3 – 4-х класів)

2. Готувати учнів 3 – 4-х класів до Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика.

(Вчителі 3 – 4-х класів)

Засідання ІІ                                                              25 листопада 2014 р.

Тема. Нестандартні уроки у початкових класах та їх значення.

Форма проведення: майстер-клас.

Теоретична частина

1.

Нестандартні форми проведення уроків.

Дискусія з теми «Відхід від шаблонів чи дотримання стандартів щодо структури уроків?»

2.

Гра «Назви якомога більше нестандартних форм уроків»

Свергун Г.С.

3.

Виставка методичних розробок нестандартних уроків.

Учителі 1 – 4-х класів

Практична частина

1.

Відвідування та обговорення відкритого інтегрованого уроку з англійської мови  в 2 класі на тему: «Пори року. Яка сьогодні погода?.»

Журавель О.М

Методична палітра вчителя-початківця.

Журавель О.М.

Завдання

чланам методоб’єднання

1. Постійно формувати комп’ютерну грамотність вчителів.