Історія школи

На північному заході від Копичинець, обабіч центральної міжнародної траси розкинулось село Сухостав. У центрі села між двома церквами красується гарна, двоповерхова школа I ступеня, яка відкрита з ініціативи новообраного сільського голови Степана Васильовича Гуменного у 1998 році. Загальна площа будівлі навчального закладу становить 340 кв.м. У школі може навчатись 80 учнів.

Цього ж року вперше у рідний храм науки переступили поріг 50 дітей молодшого шкільного віку. Директором школи призначено Шаповалову М.І.

У школі є чотири класних кімнати, прекрасний актовий зал, де проводяться різноманітні виховні заходи, приймають шанованих гостей. У ньому розміщено куточок-музей "Матусина вишивка". У школі є спортивний майданчик і спортивний зал. Чимало спортивного інвентаря закуплено благодійним фондом, що його організував у Струсівській школі-інтернаті її вихованець Ярослав Кіт. Зараз спортивно-матеріальну базу поповнює фермер "Мрія" Гута Іван Миколайович.

Педагогічний колектив школи - невеличкий. У ньому працює 8 педагогів: з них - 6 основних, 2- сумісники.

Маленьких школяриків навчають фахівці своєї справи: 4 класні керівники, вчителі музики, англійської мови, християнської етики та інформатики. Двом вчителям встановлено вищу, одному - першу кваліфікаційні категоріії, три - спеціалісти, один - бакалавр, один - молодший спеціаліст. Двом вчителям присвоєно звання "старший вчитель". Два вчителі здобувають освіту у вищих навчальних закладах.

Школа працює над проблемою "Забезпечення формування особистості учня, на основі якісної освіти та розвитку його творчих можливостей, самовдосконалення".

Найбільшим дарунком було для маленьких сухоставців - газифікація школи (вересень 2007 рік).

У 2010 році у школі облаштовано внутрішню вбиральню.

У 2014 році на базі школи створено комп’ютерний клас, який налічує 4+1 вчительський комп’ютер, придбано бензинову електростанцію, є плазмовий телевізор, 2 магнітофони, ксерокс, колонки (1 пара), добудовано приміщення для кладовки, вимощено керамічною плиткою парадний вхід у школу, площею15 кв.м., закуплено батьками набори таблиць для 1-го , 2-го та 3-го класів з української мови, природознавства, математики.